новини 03.10.2017

Знову рейд

Відбувся спільний рейд служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по с. Святотроїцьке, с. Новомлинівка, с. Новодворівка. В ході заходу були здійснені перевірки житлово-побутових умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Учасниками рейду виявлено, що не всі батьки діють в інтересах власних дітей. Члени комісії побачили жахливу картину в сім’ї Т. На підлозі сміття, бруд, гора брудного посуду, сморід, оселя і подвір’я занедбані. У родині 2-є дітей, вони мають брудний одяг, молодша дочка не відвідує дитячий садок. Жінка пояснює це тим, що вона працює 3 дні в тиждень і не встигає привести все до ладу.

З батьками дітей було проведено профілактичну роботу щодо виконання батьківських обов’язків, щодо умов проживання та виховання дітей, щодо вживання алкогольних напоїв.

За підсумками рейду було надано рекомендації щодо усунення недоліків та попереджено батьків щодо існування адміністративної відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків. Двоє малолітніх було поставлено на облік дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області