Збройні Сили України – це форпост незалежного існування України (Завантажити відео)


Інформація про планові відключенння електричної енергії на жовтень 2017 р.

 

Розовский РЭС ОАО "Запорожьеоблэнерго" предоставляет информацию о плановых отключениях электрической энергии на октябрь месяц 2017 г.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на вересень 2017 р.

 

Розовский РЭС ОАО "Запорожьеоблэнерго" предоставляет информацию о плановых отключениях электрической энергии на сентябрь месяц 2017 г.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на липень 2017 р.

 

Розівський РЕМ ПАТ "Запоріжжжяобленерго" надає інформацію про планові відключенння електричної енергії на липень 2017 р.

Програми кредитування та можливості співпраці

Керівництво АБ «УКРГАЗБАНК» з метою підвищення рівня енергонезалежності нашої Держави інформує про наступні види послуг АБ «УКРГАЗБАНК» для комунальних підприємств, суб’єктів малого та середнього бізнесу, в тому числі фізичних осіб-підприємців, а саме кредитні програми із фінансування:

Інформація про планові відключенння електричної енергії на червень 2017 р.

 

Розівський РЕМ ПАТ "Запоріжжжяобленерго" надає інформацію про планові відключенння електричної енергії на червень 2017 р.

Графік проведення спільних консультувань для осіб, які звертаються за безоплатною первинною правовою допомогою до відділу Більмацького бюро правової допомоги Бердянського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

 

Інформація про планові відключенння електричної енергії на травень 2017 р.

 

Розівський РЕМ ПАТ "Запоріжжжяобленерго" надає інформацію про планові відключенння електричної енергії на травень 2017 р.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на квітень місяць 2017 р.

 

Розівський РЕМ ПАТ "Запоріжжжяобленерго" надає інформацію про планові відключенння електричної енергії на квітень місяць 2017 р.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на березень місяць 2017 р.

 

Розівський РЕМ ПАТ "Запоріжжжяобленерго" надає інформацію про планові відключенння електричної енергії на березень місяць 2017 р.

Информация о плановых отключениях электрической энергии на февраль месяц 2017 г

 

Розовский РЭС ОАО "Запорожьеоблэнерго" предоставляет информацию о плановых отключениях электрической энергии на февраль месяц 2017 г.

© 2013-2017 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області