Шановні жителі Розівського району!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності незалежної України!

Детальніше...

новини 21.01.2020

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. 30 грудня 2011 року Указом Президента України день було перейменовано у «День Соборності та Свободи України». 13 листопада 2014 року Указом Президента України свято було відновлено як День Соборності.

Детальніше...

новини 11.01.2020

Рейд

09.01.2020 та 10.01.2020 року головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А. разом з інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко О., дільничим інспектором поліції Іщенко І. було здійснено рейд по території смт Розівка по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Детальніше...

новини 03.01.2020

Початок нового року

На початку нового робочого року службою у справах дітей отримано два повідомлення щодо дітей.  Начальником служби Журавель А., головним спеціалістом служби Жиєнко А. разом з інспекторами відділення поліції Сидоренко О. та Гусєвим А. було здійснено виїзд для запобігання нещасним випадкам та контролю за умовами виховання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Детальніше...

новини 02.01.2020

Майже 120 млн грн компенсацій за «теплими кредитами» виплачено населенню та ОСББ у грудні

27 грудня ц.р. із державного бюджету здійснено чергове відшкодування за програмою «теплих кредитів». Зокрема, цього разу населенню та ОСББ компенсовано майже 120 млн грн, а саме:

Детальніше...

Шановні жителі Розівського району!

Щиро вітаю вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо символізують собою завершення старого року й сповнюють наші серця надією на краще у році новому. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, щоденної кропіткої праці.

Детальніше...

Вітання голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі запоріжці!

Для кожного з нас Новий рік – це свято, яке об’єднує. Бажаю, щоб у 2020 році ми були єдині у прагненні миру та спокою, незалежності та свободи, добробуту та злагоди. Це основні прагнення кожного запоріжця, кожного українця. 

Детальніше...

новини 27.12.2019

Результати поіменного голосування

Дата проведення сесії: 27.12.2019 року

№ скликання: 7

№ сесії: 52 позачергова

Загальна кількість депутатів районної ради: 26

Кількість депутатів, які зареєструвалися: 18

Детальніше...

новини 26.12.2019

26 грудня  2019 року, в районній державній адміністрації, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Денисенко Сергія  за участю її членів відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (затвердженої розпорядженням голови Розівської райдержадміністрації від 04.07.2016 № 273 «Про створення комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, робочої групи щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування»).

Детальніше...

новини 26.12.2019

26  грудня 2019 року,  в районній державній адміністрації, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Денисенка Сергія за участю її членів відбулось чергове засідання комісії з питань, пов’язаних з призначенням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та наданню пільг за місцем фактичного проживання (затвердженої розпорядженням голови Розівської райдержадміністрації від  29.05.2018 № 215 «Про комісію з розгляду питань, пов’язаних з призначенням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям  та наданню пільг за місцем фактичного проживання пільговика, затвердження її складу та Положення про неї»).

Детальніше...

© 2013-2020 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області