новини 20.09.2019

Україна зацікавлена поглиблювати співпрацю із Італією у «чистій» енергетиці та енергоефективності

Можливості для реалізації спільних проектів, у т.ч. у відновлюваній енергетиці та енергоефективності, обговорили мер італійського міста Таранто Ріналдо Мелуччі та представник Держенергоефективності Костянтин Гура.

новини 20.09.2019

Ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоощадні заходи за останні 2 тижні

Попит ОСББ на державну програму з енергоефективності триває. За останні 2 тижні ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

новини 20.09.2019

Майже 90 млн грн відшкодовано населенню та ОСББ у рамках програми «теплих кредитів» у вересні цього року

Майже 90 млн грн відшкодовано населенню та ОСББ у рамках програми «теплих кредитів» у вересні цього року, зокрема:

- понад 50 млн грн – на утеплення індивідуального житла;

- більше 37 млн грн – для ОСББ;

- майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.

новини 20.09.2019

ОСББ – учасники програми «теплих кредитів» заощаджують від 30% до 70% на комунальних послугах

Під час інтерв’ю телеканалу «ICTV»Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив переваги комплексної термомодернізації будинків у рамках програми «теплих кредитів».

новини 20.09.2019

ПРОЦЕС ЗАПУСКУ РИНКУ ЗЕМЛІ ПОТРЕБУЄ РЕТЕЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ВСЕБІЧНОГО ІНФОРМУВАННЯ

Під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова та заступника Міністра з питань АПК Тараса Висоцького відбулася робоча зустріч з питань реформування земельного законодавства та запуску ринку землі.

новини 19.09.2019

22 вересня - День без автомобіля

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Традиція проводити День без автомобілів народилася в 1998 році у Франції. Тоді цей день відзначили всього біля двох десятків міст. Зате вже до 2001 року до руху офіційно приєдналося більше тисячі міст в 35 країнах світу.

новини 17.09.2019

Профілактичний захід

На минулому тижні начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко О., інспектором поліції Іщенко Г. було проведено профілактичну роботу з учнями Розівської ЗОШ № 2 за участі директора Сачли Л. та класного керівника Зуєвої Л.

новини 16.09.2019

«Чудова осінь фарбувала доли,

Й веселкою переливалися ліси,

Коли у вересні, у ту далеку пору,

Нам визволителі свободу принесли»

14 вересня 2019 року у смт. Розівка відбулися урочистості з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення Розівського району від фашистських загарбників.

новини 16.09.2019

11 вересня 2019 року на базі Розівського районного центру зайнятості, пройшов навчальний тренінг для суб’єктів соціальної роботи, учасників національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми Розівської та Новоукраїнської об’єднаних територіальних громад.

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди 76-ї річниці визволення Розівського району від фашистських загарбників!

Сьогодні хочеться згадати, що саме з Розівського району, у вересні 1943 року, розпочалося визволення Запорізького краю. Давно вже загоїлися рани, зрівнялися окопи на нашій землі, але людська пам’ять знову і знову повертається до минулого. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто приніс мир рідному краю, наші країні, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області