Збройні Сили України – це форпост незалежного існування України (Завантажити відео)


УВАГА!

До облдержадміністрації надійшло звернення від 55-ї окремої артилерійської бригади та благодійного фонду «Голос Народної Ради» щодо надання благодійної допомоги фонду «Голос Народної Ради» для завершення благодійної акції «Глаза и уши наших воинов». Метою благодійної акції є розробка, виготовлення, випробування та передача до підрозділів Збройних сил України зразків нестандартного обладнання «Командирський блок» з комплектом розвідувальної техніки (безпілотні літальні апарати), необхідних для більш ефективного та безпечного виконання бойових завдань захисниками Вітчизни.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на грудень 2017 р.

 

Розовский РЭС ОАО "Запорожьеоблэнерго" предоставляет информацию о плановых отключениях электрической энергии на декабрь месяц 2017 г.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на листопад 2017 р.

 

Розовский РЭС ОАО "Запорожьеоблэнерго" предоставляет информацию о плановых отключениях электрической энергии на ноябрь месяц 2017 г.

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ДЕЯКИХ ПОЛОЖЕНЬ ПОРЯДКУ ПРИЗОВУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ОСІБ ОФІЦЕРСЬКОГО СКЛАДУ У 2017 РОЦІ

Запорізький обласний військовий комісаріат інформує, що порядок призову і проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу встановлений наказом Міністерства оборони України від 10.04.2009 року № 170 «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» (далі — наказ МОУ № 170), а також згідно Законів України:

ІНФОРМАЦІЯ про використання субвенції за 2017 рік по Розівській районній державній адміністрації Запорізької області станом на 01.10.2017р.

Згідно рішення сесії районної ради  від 03.04.2017 №1 «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20.01.2017 №1 «Про районний бюджет на 2017 рік» та на підставі Договору №3  самостійним відділам Розівської районної державної адміністрації Запорізької області  надано субвенцію з місцевого бюджету державному  бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів в сумі 20000,00грн. (Двадцять тисяч грн. 00 коп.).

Інформація про планові відключенння електричної енергії на жовтень 2017 р.

 

Розовский РЭС ОАО "Запорожьеоблэнерго" предоставляет информацию о плановых отключениях электрической энергии на октябрь месяц 2017 г.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на вересень 2017 р.

 

Розовский РЭС ОАО "Запорожьеоблэнерго" предоставляет информацию о плановых отключениях электрической энергии на сентябрь месяц 2017 г.

Інформація про планові відключенння електричної енергії на липень 2017 р.

 

Розівський РЕМ ПАТ "Запоріжжжяобленерго" надає інформацію про планові відключенння електричної енергії на липень 2017 р.

Програми кредитування та можливості співпраці

Керівництво АБ «УКРГАЗБАНК» з метою підвищення рівня енергонезалежності нашої Держави інформує про наступні види послуг АБ «УКРГАЗБАНК» для комунальних підприємств, суб’єктів малого та середнього бізнесу, в тому числі фізичних осіб-підприємців, а саме кредитні програми із фінансування:

Інформація про планові відключенння електричної енергії на червень 2017 р.

 

Розівський РЕМ ПАТ "Запоріжжжяобленерго" надає інформацію про планові відключенння електричної енергії на червень 2017 р.

© 2013-2017 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області