новини 01.10.2013

Вшанування людей похилого віку – добра традиція Розівського району

1 жовтня 2013 року у Розівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся вогник-зустріч „Добрий слід на землі – це найвища з усіх нагорода“, приурочений до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Учасників свята привітала заступник голови райдержадміністрації В.Авєріна та побажала міцного здоров'я, довголіття, сил і життєвої енергії на довгі роки. Посадовець зазначила, що сьогодні соціальна політика держави орієнтована на реалізацію конституційних прав ветеранів війни та праці, людей похилого віку на соціальний захист. Однією із стратегічних цілей на найближчу перспективу є досягнення не тільки відчутного поліпшення матеріального становища та умов життя літніх громадян, але й надання їм можливості якомога довше жити повноцінно на користь суспільства.

- Соціальні ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича, спрямовані на соціальний захист, забезпечення гідних умов життя ветеранів, усіх пенсіонерів, є своєрідною віддякою за вашу нелегку працю, активну громадську позицію, - відзначила В.Авєріна.

Працівники територіального центру підготували святкову художню програму. Під час вогника запрошені мали можливість поділитися своїми спогадами, заспівати улюблених пісень.

Напередодні свята від територіального центру 50 малозабезпечених людей похилого віку разом з привітаннями отримали продуктові набори.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області