новини 10.11.2015

На центральній вулиці селища розташувалася відповідальна організація - Служба у справах дітей райдержадміністрації, яка 10.11.2015 року відсвяткувала невеликий ювілей – 10 років від дня заснування.

10 листопада 2005 року Розівська райдержадміністрація прийняла рішення про створення служби у справах дітей. Відтоді цей день вважається днем народження служби.

Однією з вагомих причин створення служби у справах дітей стало те, що в 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. А оскільки в нашій державі не було жодного органу, на який би було покладено контроль за дотриманням прав дитини, то створили таку структуру. На той час її називали службою в справах неповнолітніх. Тепер при службі у справах дітей створено сектор опіки, піклування та усиновлення.

За штатною чисельністю у службі працює 3 праціника:

начальник  – Журавель Альона Анатоліївна; завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення – Жиєнко Анна Вікторіна; головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення – Куєвда Ольга Вікторівна.

На службу покладені координуючі і контролюючі функції. Головне завдання служби у справах дітей вбачається у тому, щоб кожна дитина, яка потрапляє у поле зору, отримувала родинне тепло, матеріальну допомогу, медичне обстеження, освіту і т. д. Компетентність і злагодженість у роботі приносять результати. На щастя, більшість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виховуються в сім’ях опікунів, прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу. Але й ці діти під контролем службовців. Раз потрапивши в поле зору, вони залишаються під опікою служби до пов­ноліття.

З 10-річчям працівників служби у справах дітей привітав голова райдержадміністрації Юрій Полянський та заступник голови райдержадміністрації Кирило Тумарченко. З нагоди ювілею голова райдержадміністрації вручив такий потрібний і бажаний подарунок – принтер.