новини 12.11.2015

Інформаційний день «Випускник-2016»

Одним з пріоритетних напрямів профорієнтаційної роботи служби зайнятості є проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до свідомого вибору професій, сприяння професійному самовизначенню молоді на основі усвідомлення особистих нахилів та можливостей, здібностей та інтересів.

Більшість сучасної учнівської молоді обирають майбутню професію, захоплюючись або тільки зовнішньою стороною професії, або керуючись застарілими уявленнями про професії, обирають професію таку, як у товариша, чи повністю покладаються на думку батьків. В результаті отримують розчарування, не бажання навчатися далі, відсутність бажання працювати за фахом і, як наслідок, безробіття.

Тому, з метою запобігання помилкового вибору майбутньої професії, а також з метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, фахівцями Розівського районного центру зайнятості 12 листопада 2015 року було організовано та проведено акцію «Випускник - 2016», що проходила в Розівському районному центральному будинку культури та дозвілля за участю учнів випускних класів шкіл Розівського району, вчителів та представників учбових закладів.

З привітальним словом розпочав захід заступник голови Розівської райдержадміністрації Тумарченко Кирило Петрович.

Під час проведення акції спеціалісти центру зайнятості розповіли учням про важливість свідомого ставлення до вибору свого професійного майбутнього. Проінформовано дітей стосовно стану місцевого ринку праці, а також зроблено акцент на затребуваності робітничих професій. Крім цього, діти мали можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками навчальних закладів: Бердянського коледжу Таврійського Державного агротехнологічного університету, Приазовського Державного технічного університету, Бердянського Педагогічного Університету, ВСП «Оріхівського коледжу Таврійського Державного агротехнологічного університету. Представники навчальних закладів донесли інформацію до випускників, про свої навчальні заклади та спеціальності, які можна там здобути і які матимуть попит на ринку праці.

Захопившись отриманою інформацією, школярі дізнавались про вимоги до претендентів та умови вступу до цих закладів. Усіх бажаючих було запрошено на «День відкритих дверей», які традиційно проводять учбові заклади. Проведення таких заходів завжди викликає не лише зацікавленість серед учнівської молоді, а також надає привід замислитись над власним професійним майбутнім, зокрема щодо обрання робітничих професій.