новини 03.10.2013

Працівники галузі освіти району відзначили професійне свято

Сьогодні в актовому залі Розівської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ст. відбулися урочисті районні заходи, присвячені Міжнародному дню вчителя.

Вчителів, вихователів, працівників галузі освіти Розівського району із професійним святом вітали голова райдержадміністрації В.Попов та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.Фомич. Звертаючись до освітян, голова райдержадміністрації відзначив, що від рівня соціально-економічного розвитку залежить те, якими будуть якість та рівень освіти у державі і в районі.

«Реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, районна влада працює над тим, аби у закладах освіти були належні умови для виховання та навчання дітей» - підкреслив у своєму виступі В.Попов.

Він відзначив, що педагоги району досягли чималих успіхів і можуть пишатися як власними здобутками, так і здобутками своїх вихованців.

Керівник району також висловив щиру подяку усім освітянам та побажав присутнім міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, творчого натхнення й благополуччя. Особливо теплі слова було адресовано ветеранам освітянської ниви, чия сумлінна праця завжди слугуватиме прикладом для молодих спеціалістів.

За значні успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління працівники освітньої галузі Розівського району були відзначені почесними грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, дипломами лауреата районного конкурсу «Людина року» за досягнення в галузі освіти та отримали подарунки від народного депутата України О.Пономарьова.

Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім цікаву і насичену концертну програму.