новини 17.11.2015

В райдержадміністрації обговорили актуальні питання

17 листопада 2015 року в приміщенні райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Олексійовича Полянського пройшло позачергове засідання колегії райдержадміністрації, на якому були присутні члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Були розглянуті серйозні, життєво важливі питання району:

1. Про соціально-економічний розвиток Розівського району доповідала Іванина Олена Іванівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, співдоповідали Савко Ігор Степанович – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Мальований Олександр Григорович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Тумарченко Кирило Петрович – заступник голови райдержадміністрації. У своїх виступах доповідачі поінформували присутніх про досягнення та проблематику по кожній профільній галузі району, окреслив перспективи та визначив першочергові завдання. Юрій Олексійович доручив управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації та всім присутнім невідкладно активізувати процес надання населенню житлових субсидій, залучити до цієї справи додаткову кількість працівників, продовжити широку інформаційно-роз’яснювальну компанію.

За підсумками розгляду питання члени колегії рекомендували видати розпорядження голови райдержадміністрації „Про соціально-економічний розвиток Розівського району“, яким зобов’язали заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації взяти під особистий контроль моніторинг показників, що використовуються при визначенні комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку та вжити заходи щодо їх покращення.

2. Про результати проведення інвентаризації земель у Розівському районі доповідав Савко Ігор Степанович – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, співдоповідали Філіпович Валерій Володимирович – перший заступник голови райдержадміністрації, Гуральський Микола Леонідович – заступник начальника управління Держземагенства у Куйбишевському районі. У ході обговорення даного питання Юрій Олексійович Полянський звернув увагу на необхідності проведення інвентаризації земель в Розівському районі, з метою виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, а також з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів за рахунок плати за землю.

За підсумками розгляду питання члени колегії рекомендували видати розпорядження голови райдержадміністрації „Про інвентаризацію земель в Розівському районі“, яким визнали роботу з інвентаризації земель в Розівській селищній, Карло-Лібкнехтівській, Новомлинівській, Пролетарській сільських радах незадовільною. Рекомендували селищному, сільським головам продовжити роботу з інвентаризації земель до повного її завершення.

3. Про Центр надання адміністративних послуг Розівської райдержадміністрації щодо надання приміщення згідно вимог законодавства доповіла Куленко Юлія Леонідівна – директор Центру надання адміністративних послуг Розівської райдержадміністрації. За підсумками розгляду питання члени колегії рекомендували видати розпорядження голови райдержадміністрації „Про надання приміщення Центру надання адміністративних послуг, яким рекомендували Розівському селищному голові надати в оренду приміщення Центру надання адміністративних послуг згідно вимог чинного законодавства (50 кв.м.). Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації внести зміни до Програми підтримки повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Розівському районі на 2014-2018 роки, в частині передбачення коштів на ремонт приміщення Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Управлінню фінансів райдержадміністрації вирішити питання щодо фінансування зазначених заходів Програми.

Всі питання порядку денного засідання колегії було розглянуто. З усіх вищезазначених питань будуть прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації з урахуванням всіх пропозицій та доповнень членів колегії.