новини 13.11.2015

13.11.2015 року відбувся черговий рейд працівників служби у справах дітей Журавель А.А., Жиєнко А.В. разом з заступником райдержадміністрації Тумарченком К.П. по с. Вільне. Спільно з представниками райдержадміністрації в рейді прийняла участь депутат Вовна О.М. Метою рейду є обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Учасниками рейду виявлено, що не всі батьки діють в інтересах власних дітей. Під час обстеження сім’ї Р., члени комісії побачили жахливу картину: малолітня дитина віком до 3-х років перебувала разом з матір’ю, яка була в стані сильного алкогольного сп’янініння та не могла адекватно реагувати та сприймати зауваження на свою адресу. Мати не працює, зловживає алкогольними напоями, батько працює по найму. В будину бруд, холод, сморід від алкоголю, тютюну, оселя занедбана. Дитина не забезпечена належним харчуванням та одягом. На місці було прийнято рішення тимчасово влаштувати малолітню К. в сім’ю сусідки Ш.

За результом рейду ініційовано притягнення до відповідальності матір за неналежне виконання батьківських обов’язків. Для двух сімей з малолітніми дітьми, зібрано та надано речову допомогу.

Та не все так погано, учасники рейду із задоволенням констатували значне покращення умов проживання двох неповнолітніх хлопчиків родини К., батьки яких, виконуючи рекомендації служби у справах дітей, здійснили косметичний ремонт та ретельне прибирання свого будинку.