новини 17.11.2015

17.11.2015 голова райдержадміністрації Юрій Полянський провів виїзний прийом громадян в трудовому колективі Розівської центральної районної лікарні.

Голова райдержадміністрації надав роз’яснення  щодо кардинального реформування системи місцевого самоврядування в Україні згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад.», щодо початку реконструкції станції знезалізнення, щодо ремонту будівлі поліклініки, про інвентаризацію земель Розівського району.

Громадяни порушували  питання щодо оформлення документів на землю, ремонту комунальних доріг, графіку роботи КП „Аптека – 51» у вихідні та вечірні години, встановлення граничної ваги для грузового транспорту, придбання автомобіля для Розівької ЦРЛ, придбання медичного обладнання для Розівської ЦРЛ (фіброграстроскоп, приліжкові монітори, апарати штучного дихання), запровадження руху міського транспорту  на території селища Розівка, впорядкування нумерації будинків в с.Зоряне, забезпечення населення вугіллям та скрапленим газом та інше.

Всі громадяни отримали відповіді на свої запитання, а ті, що потребують вирішення взяті  головою райдержадміністрації на контроль.