новини 09.10.2013

Залучення інвестицій в Розівський район

Україна має унікальні можливості для інвестування в галузі сільськогосподарського виробництва. За словами Віктора Януковича, вигідними та перспективними є інвестиції не лише в агровиробництво, а й у ширшу сферу - агропромисловий комплекс країни. «Це наші чорноземи, розвинена аграрна наука, сільськогосподарське машинобудування і переробка продукції сільського господарства», - зазначив Глава держави.

Однією з “ластівок” в галузі переробки продукції сільського господарства є залучення інвестицій для запуску в роботу млина ТОВ “Росток” в смт. Розівка, який відвідав голова Розівської райдержадміністрації Попов В.О.

Запланована потужність підприємства 5-7 тонн переробки зерна за зміну. Для обслуговування млина буде створено 5 нових робочих місць. Залучені інвестиції підприємства в розмірі близько 60,0 тис. грн. дозволили провести роботи по відновленню постачання електроенергії та оновлення технологічного обладнання. Підготовчі роботи на завершальному етапі – початок роботи млина заплановано на жовтень – листопад поточного року. Але роботи по розширенню діяльності ТОВ “Росток” на території району не завершуються. Вже сплановані певні кроки до відновлення діяльності пекарні для обслуговування потреб мешканців району декільками видами хлібобулочних виробів – соціальним хлібом, запашними булочками та інш. Необхідною вимогою санітарних норм для роботи пекарні є забезпечення водопостачанням.

Проблема водопостачання є актуальною і для жителів вулиць Гагаріна, Мічуріна, Островського, Новобудов та Суворова, які спільними зусиллями намагаються знайти вихід. На загальних зборах мешканців прийнято рішення щодо створення громадського об’єднаного товариства “Світанок”, яке буде займатись акумулюванням приватних коштів та координувати роботи по будівництву водогону протяжністю 4 км. Орієнтовний обсяг коштів, які необхідно залучити – 400,0 тис. грн. На сьогоднішній день уже розпочато риття траншеї для прокладання труб.

Інвестування є запорукою розвитку території. Для вирішення важливих питань ніхто не може залишитись осторонь.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області