новини 15.10.2013

Людям похилого віку – максимум уваги та турботи!

15 жовтня на виконання завдань та доручень Глави держави щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих категорій населення голова Розівської районної державної адміністрації В.Попов разом з керівником комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Н.Гусєвою відвідали жительку району, що проживає у смт. Розівка Мишко Ганну Яківну, яка знаходиться у поважному віці – 84 роки та поцікавилися її здоров’ям, обговорили проблеми, з якими доводиться зіткатися в житті, шляхи їх вирішення.

Під час розмови директор територіального центру зазначила, що Ганна Яківна більше, як 16 років знаходиться на соціальному обслуговуванні та ознайомила посадовця з наданими їй соціальними послугами: доставка продуктів харчування, товарів першої необхідності, ліків, оплата комунальних послуг, допомога в обробці присадибної ділянки, дрібний ремонт житла, заготівля дров та вугілля, надання послуг перукаря, швачки та медичної сестри.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації наголосив, що соціально незахищені категорії громадян - повинні повною мірою відчувати підтримку з боку влади. Це стосується кожного малозабезпеченого мешканця району, який потребує допомоги.

Мишко Г.Я. щиро вдячна за віддану працю, турботу та піклування, життєво необхідні послуги, спілкування, ознайомлення із новинами і просто за людяність і увагу. Володимир Олександрович вручив жінці подарунок та квіти.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області