новини 05.01.2016

Змінено умови виплати соціальної допомоги на дітей

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, з 1 січня нового року змінено умови надання окремих видів соціальної допомоги.

Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, призначатиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.

Допомога на дітей одиноким матерям надаватиметься у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Враховуючи це, виплата державної допомоги на дітей одиноким матерям і тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, у січні 2016 року не буде провадитися.

Усім отримувачам державної допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів,  для визначення права на допомогу необхідно звернутися до управління соціального захисту населення і надати заяву та документи про доходи сім’ї.