новини 06.01.2016

Відбувся «круглий стіл» для внутрішньо переміщених осіб

06.01.2016 в приміщенні Розівського районного центру зайнятості відбувся «круглий стіл» з особами, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції щодо проблем та питань, які є для них актуальними на даний час.

Засідання проведено за участю заступника голови райдержадміністрації Тумарченка К.П., ВПО Литвинової Г.М. та Токаревої І., представників структурних підрозділів райдержадміністрації, районного центру зайнятості, центральної районної лікарні, комунального закладу «Розівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Розівської районної ради Запорізької області та комунального закладу «Розівський районний будинок дитячої творчості» Розівської районної ради Запорізької області.

На засіданні підіймалися наступні питання:

- про підхід кейс-менеджменту в роботі з внутрішньо переміщеними особами;

- про статистичні дані про кількість внутрішньо переміщених осіб та про надання їм соціальних пільг;

- про надання необхідної медичної допомоги громадянам України, які переміщуються із міст та районів проведення антитерористичної операції;

- про роботу гуртків у комунальному закладі «Розівський районний будинок дитячої творчості» Розівської районної ради Запорізької області.

Найважливішими питаннями, яким приділялася належна увага - це взаємодія та співпраця усіх структурних підрозділів райдержадміністрації та громадських організацій при вирішенні питань соціального захисту  переміщених осіб та учасників антитерористичної операції.

Зустріч пройшла у формі «питання-відповідь», у доброзичливій атмосфері. Кожний з учасників мав  можливість  висловитися , поставити запитання, поцікавитись, поділитися наболілим, а також почути інших та отримати підтримку і відповідь на свої запитання.