новини 11.01.2016

11 січня 2016 року голова райдержадміністрації Юрій Полянський провів 2 наради з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади та з керівниками підприємств, установ, організацій району.

На нарадах розглядались питання про стан виконання Закону України «Про звернення громадян», про роботу із здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади в Розівському районі у ІІ півріччі 2015 року, про організацію виконання вимог протоколів засідання оперативного штабу з питання «Забезпечення безпечного руху на автошляхах області та питання, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності населення у складних погодних умовах зимового періоду» та ін. Заслухано звіти керівників відділів, управлінь, підприємств, установ, організацій про стан справ за минулий тиждень та планування роботи на наступний тиждень.

Головою райдержадміністрації за результатами розгляду питань порядку денного надано посадовим особам ряд оперативних доручень.