новини 16.10.2013

Робоча зустріч з соціальними працівниками району

16 жовтня 2013 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації В.Авєріної відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Вдосконалення роботи територіального центру шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни)».

У роботі круглого столу взяли участь директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Н.Гусєва, соціальні робітники територіального центру.

Засідання круглого столу розпочала директор територіального центру, яка проаналізувала роботу мультидисциплінарних команд з надання соціальних послуг на території району та зупинилася на пріоритетних напрямках роботи, спрямованих на реалізацію соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. Зазначила, що на обслуговуванні в територіальному центрі знаходяться 944 одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку, які отримують весь комплекс соціально-побутових та медичних послуг. Соціальними робітниками територіального центру обслужені 666 осіб, яким були надані 19563 безкоштовні послуги та 7159 платних послуг на загальну суму 23,5 тис.грн. У територіальному центрі поступово відбувається процес реформування системи соціальних послуг, основною метою якого є розширення кількості соціальних послуг та радикальне підвищення якості таких послуг, охоплення турботою найбільш вразливих та незахищених верств населення.

Далі учасники «круглого столу» обговорювали питання щодо запровадження нових форм соціального обслуговування та соціальних послуг.

Підсумовуючи засідання заступник голови райдержадміністрації Валентина Авєріна наголосила, що найуразливіші верстви населення повинні повною мірою відчувати підтримку з боку влади. Це стосується кожного малозабезпеченого мешканця району, який потребує допомоги.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області