новини 16.10.2013

Кожна збережена родина – велика цінність для суспільства

У Розівському районі відповідно до соціальних ініціатив Президента України працює Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, у складі якого четверо фахівців із соціальної роботи.

На сьогоднішній день ними взято на облік та охоплено соціальним супроводом 29 проблемних сімей. Для таких родин фахівцями проводяться семінари, тренінги, «круглі столи» із залученням працівників міліції, медичних працівників, психологів та відвідування за місцем проживання.

Одна із таких сімей - К.Сукач, яка має четверо малолітніх дітей, проживає в селищі Розівка, перебуває на особистому контролі райдержадміністрації. Соціальні працівники разом із заступником голови райдержадміністрації В.Авєріною неодноразово відвідували цю сім’ю, проводили індивідуальні бесіди.

Головний результат цієї роботи - діти живуть в родині, житлово-побутові умови відповідають елементарним вимогам. 16 жовтня посадовець знову відвідала сім’ю, цікавилася проблемами родини, успіхами дітей. З’ясувалося, що мати змінила своє ставлення до життя, усвідомила свої помилки і відповідальність за виховання дітей.

- Кожна збережена родина для дітей – це велика цінність для суспільства. Тому ми й надалі працюватимемо над реалізацією соціальних ініціатив Глави держави, щоб жодна сім’я, жодна дитина не залишились без уваги і підтримки, наодинці зі своєю бідою, – зазначила заступник голови райдержадміністрації В.Авєріна.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області