новини 18.12.2013

Розівські діти захищені правами

Кожна дитина народжується з правами. Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

З метою перевірки цих прав 18 грудня заступник голови Розівської райдержадміністрації Валентина Авєріна разом з фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації відвідала прийомну сім’ю В.Філімончук, які взяли на виховання двох дітей. Дана прийомна сім’я була створена 27.08.2009.

У ході зустрічі Валентина Олександрівна цікавилася успіхами дівчаток у навчанні, їхніми захопленнями, а прийомні батьки з гордістю розповідали про своїх дітей. Під час спілкування відчувалась доброзичлива, щира атмосфера, яка панує в цій сім’ї вже не один рік. Подружжя Філімончук добросовісно виконує свої обов’язки та всіляко сприяє всебічному гармонійному розвитку дітей, створило всі умови для комфортного проживання.

- Політика нашої держави побудована на всебічній підтримці, «державних» дітей і ми намагаємося робити все, щоб забезпечити їм необхідні умови, а головне щоб вони зростали в люблячих родинах, - зауважила під час зустрічі заступник голови райдержадміністрації В.Авєріна.

 

Довідково: на сьогоднішній день у Розівському районі створено та функціонує 7 прийомних сімей, в яких проживає 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 дитячий будинок сімейного типу куди влаштовано 6 дітей, позбавлених батьківського піклування.