новини 23.12.2013

Стан реалізованих проектів обговорили в Розівському районі

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України голова Розівської райдержадміністрації Володимир Попов 23.12.2013 провів оперативну нараду з питань підведення підсумків реалізації найважливіших соціальних та інфраструктурних проектів в районі, за участю першого заступника голови райдержадміністрації, керівників відділу економічного розвитку і торгівлі, управління фінансів райдержадміністрації.

Розпочинаючи засідання очільник району зазначив, що органи виконавчої влади району основну діяльність спрямовують на виконання завдань, поставлених Президентом України щодо покращення стандартів життя та соціального захисту людей, пріоритетів, визначених програмою економічного і соціального розвитку району.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.Іванина підвела підсумки реалізації найважливіших соціальних та інфраструктурних проектів в районі. Протягом 2013 року за рахунок місцевого бюджету здійснено капітальний ремонт Пролетарської лікарської амбулаторії, харчоблоку Розівської центральної районної лікарні, поточний ремонт Розівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів (місцевий бюджет та кошти благодійного фонду “За добробут Розівського краю”). За рахунок Розівської селищної ради придбано автомобіль для КП “Розівський комунгосп”. За рахунок сільських рад частково проведені роботи по відновленню вуличного освітлення на території Пролетарської та Солодководненської сільських рад. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць, доріг здійснено капітальний та поточний ремонт доріг, що знаходяться в комунальній власності на територіях Розівської селищної, Пролетарської, Азовської та Вишнюватської сільських рад загальною площею 725 кв.м. Також поінформувала присутніх про об’єкти, які очікується ввести в експлуатацію в 2014 році.

Учасники наради у ході засідання обговорили і перспективи подальшої реалізації проектів та вирішення проблемних питань.

«Президент України наголосив, що бюджет 2014 року стане бюджетом розвитку регіонів, а також передбачає реалізацію рекордної кількості інфраструктурних проектів. Тому маємо чітку впевненість, що наступний рік буде вдалішим та успішнішим і усі позитивні досягнення будуть відчутними для жителів району», - підсумував голова райдержадміністрації.