новини 30.12.2013

Заклади культури району спланували заходи на 2014 рік

30 грудня начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації С.Топалов провів засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації, на яке було запрошено заступника голови райдержадміністрації В.Авєріну, керівників комунальних закладів районної ради. З планом роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації на 2014 рік ознайомив присутніх начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації С.Топалов.

Під час виступу наголосив на пріоритетних напрямках діяльності закладів культури району, а саме: забезпечення розвитку національної культури шляхом проведення районних оглядів, фестивалів, інших культурно-мистецьких заходів; підтримка розвитку художньої самодіяльності, зокрема дитячої; сприяння патріотичному вихованню молоді; збереження та охорона пам’яток історико-культурної спадщини, їх інвентаризація та паспортизація; розширення бібліотечно-інформаційних послуг на основі використання традиційних та інноваційних ресурсів бібліотек; створення сприятливих умов для розвитку туризму та курортно-рекреаційної сфери.

У ході засідання також обговорили проведення циклу різдвяно-новорічних свят на території району, районного огляду вокальних і фольклорних колективів «Над Вертепом зірка ясна». Директор районного центру культури та дозвілля О.Нестеренко зазначила, що з метою забезпечення змістовного дозвілля різних вікових верств населення, у всіх будинках культури та сільських клубах району відбудуться святкові вечори відпочинку, вогники, концерти.

На завершення засідання ради Валентина Авєріна зазначила, що новорічні та різдвяні свята - особливі моменти в житті кожної людини. В ці дні малеча та дорослі очікують на незвичайні сюрпризи і з нетерпінням готуються до святкових заходів. Тому, головним завданням для відповідних служб та організацій району залишається забезпечення належного рівня організації і проведення новорічних та різдвяних свят в районі, організації дозвілля молоді, створення необхідних умов для відпочинку жителів району.