новини 13.01.2014

Розівський район готується до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка

В рамках відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, з метою забезпечення гідного вшанування пам’яті поета-пісняра, увічнення його творчої спадщини 13 січня голова Розівської райдержадміністрації Володимир Попов за участю голови районної ради В.Авєріна, заступника голови райдержадміністрації В.Авєріної, начальників відділу культури і туризму, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації провів засідання організаційного комітету.

«Постать Тараса Шевченка має об’єднати українську націю і вивести її на світовий рівень. На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович. Саме навколо Кобзаря має згуртуватись вся українська громадськість і спільними зусиллями розбудовувати власну країну. Тоді нас побачать у світі, як сильну державу», – сказав голова райдержадміністрації Володимир Попов, розпочинаючи засідання районного оргкомітету.

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Авєріна відмітила, що в районі йде активна робота з підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, здійснюється перевірка організації та якості виконання Указу Президента України Віктора Януковича «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» та розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання».

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Сергій Топалов поінформував, що відділом культури і туризму спільно із працівниками бібліотек заплановано комплекс культурно-мистецьких та просвітницьких заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка у 2014 році.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Фомич зупинилася на основних завданнях, що стоять перед освітянами в контексті відзначення ювілею Кобзаря, підкресливши, що кожен педагог, кожен школяр має усвідомити важливість духовної спадщини поета, його значимості в розвитку культури та духовності народу.

Очільник району наголосив на залучені максимальної кількості учнівської молоді в святкових заходах для того, щоб творчість Тараса Шевченка проростала зерном знань і любові в серцях майбутніх поколінь, задля гідного вшанування пам’яті про Великого Кобзаря.

«Ювілей Кобзаря – не буденна подія у культурному житті нашого народу, важливий фактор виховання підростаючого покоління, пам’ять про славетні постаті, що зводили фундамент нашої державності. Звідси – відповідальність за якісне виконання запланованих Урядом заходів, адже всі вони спрямовані на те, щоб гідно вшанувати 200-річчя дня народження Тараса Григоровича Шевченка»,– підсумував засідання Володимир Попов.