новини 22.01.2014

«Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави»

За такою темою 22 січня в приміщенні районної центральної бібліотеки відбулось засідання «круглого» столу, в якому взяли участь заступник голови Розівської райдержадміністрації В.Авєріна, начальник організаційного відділу виконавчого апарату Розівської районної ради Т.Бабич та працівники закладів культури, бібліотеки.

Валентина Авєріна в своєму виступі відзначила, що соборність є основою територіальної цілісності держави, згуртованості українців усіх регіонів, що безумовним і найголовнішим пріоритетом нинішньої влади є збереження в Україні стабільної правової незалежної демократичної держави, непорушність її територіальної цілісності і суверенітету, що є запорукою вільної реалізації громадянами своїх прав і законних інтересів.

Ведучі заходу К.Попова та Т.Потоцька провели бібліографічний огляд літератури про історію формування Української держави та розповіли присутнім за яких умов святкування Дня Соборності та Свободи України було закріплено на законодавчому рівні, адже вшанування творців Акту Злуки – це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й моральний обов’язок кожного українця берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом в ім’я незалежності, соборності та державності.

Учасники круглого столу ознайомились з книжковою виставкою «Україна Соборна – моя гордість і слава», яка була підготовлена спільно з директором КЗ «Розівський краєзнавчий музей» Розівської районної ради О.Подпрятовою.

«Свобода, Незалежність, Соборність - це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні. Ми маємо робити все належне для їх зміцнення, адже на них збудовано фундамент нашої держави», - сказала заступник голови райдержадміністрації В.Авєріна по завершенню засідання.

 

Довідково: на території Розівського району до Дня Соборності та Свободи України в загальноосвітніх школах, бібліотеках з метою патріотичного виховання школярів та молоді проведено тематичні вечори, конференції, лекції, оформлено книжкові експозиції. В населених пунктах на адмінбудинках піднято державний прапор України, засобами масової інформації готується матеріал щодо висвітлення відзначення 95-ї річниці проголошення Акта Злуки.