новини 27.01.2014

Керівництво району визначилось, на які об’єкти витрачатимуться державні кошти

27 січня перший заступник голови Розівської райдержадміністрації Валерій Філіпович провів оперативну нараду з питань визначення переліку об’єктів, які потребують фінансування в 2014 році, за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Авєріної, керівників відділу економічного розвитку і торгівлі, управління фінансів райдержадміністрації.

Валерій Філіпович зазначив, що пріоритетним напрямком роботи влади усіх рівнів є впровадження низки важливих соціальних ініціатив Глави держави Віктора Януковича, серед яких будівництво і реконструкція соціально-значимих об’єктів.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації О.Іванина ознайомила з найважливішими об’єктами з будівництва, реконструкції, капітального ремонту, які пропонуються для фінансування за рахунок коштів державного бюджету в 2014 році. Протягом поточного року заплановано проведення будівельних робіт в комунальній установі „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та реконструкцію вуличного освітлення с.Солодководне, с.Маринопіль, с.Зеленопіль, с.Пролетарське, с.Урицьке, с.Новгород, с.Кузнецівка, с.Зоряне, с.Новомлинівка. Орієнтовний обсяг коштів, необхідних для виконання робіт з відновлення та реконструкції цих об’єктів, становить 847,304 тис.грн.

Учасники наради у ході засідання визначили перелік першочергових об’єктів для будівництва та реконструкції в 2014 році, підбили підсумки соціально-економічного розвитку району за 2013 рік та окреслили перспективи на 2014 рік.

«В районі роботи є чимало, треба докласти максимум зусиль, щоб всі заплановані заходи проводилися вчасно», – підсумував перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Філіпович.