новини 10.02.2014

Розівський район готується до відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану

З метою гідного вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, поліпшення соціального захисту таких громадян і їх сімей та з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 10 лютого під головуванням голови Розівської райдержадміністрації Володимира Попова відбулось засідання організаційного комітету.

У роботі оргкомітету взяли участь голова Куйбишевської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) С.Сівер, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники бойових дій.

„Заходи до 25-річчя виведення військ з Афганістану мають бути масштабними та направлені на гідне вшанування героїв. Увагу з боку органів влади воїни-інтернаціоналісти мають відчувати протягом всього 2014 року, який проголошений Президентом України Роком учасників бойових дій на території інших держав“, - наголосив Володимир Попов відкриваючи засідання.

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Авєріна зупинилася на організаційних питаннях, пов'язаних з відзначенням даної події, ознайомила з запланованими заходами, які передбачають урочисті збори і церемонію нагородження учасників бойових дій в районному центрі культури та дозвілля; в закладах освіти, культури - зустрічі з учасниками бойових дій, воїнами-інтернаціоналістами, уроки мужності; у бібліотечних закладах - книжкові виставки та літературно-музичні вечори.

Під час засідання члени оргкомітету визначили персональну відповідальність за підготовку цієї знаменної дати, обмінялися думками щодо важливості вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів підростаючим поколінням.

„Маємо віддати шану всім нашим землякам, які загинули в Афганістані – це обов’язок і влади, і громади Розівського району“, - підсумував засідання голова райдержадміністрації Володимир Попов.