новини 21.02.2014

День захисника Вітчизни - свято поколінь

Відзначення Дня захисника Вітчизни є доброю нагодою не тільки віддати данину поваги всім, хто на різних етапах історії боронив рідну землю, охороняв мирну працю нашого народу, а й усвідомити те, що захист Батьківщини – священний обов’язок кожного.

Так, 21 лютого до Дня захисника Вітчизни в Розівській загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ст. для учнів старших класів проведено урочисту лінійку, на яку було запрошено голову Розівської райдержадміністрації В.Попова, фахівця з соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді С.Яновського.

У своєму вітальному слові Володимир Олександрович відмітив що, в цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягала військову форму. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити.

Дівчата приготували привітання для своїх однокласників та зі словами вітання звернулися до вчителів і працівників школи. Учні 9-11 класів переглянули мультимедійну презентацію «Богатирська сила».

По завершенню Сергій Яновський наголосив, що не дивлячись ні на які політичні зміни, свято захисників Вітчизни залишається улюбленим для чоловіків, що хоч раз одягали військову форму. Для інших - свято батьків чи дідів, але однак свято, яке уособлює сутність чоловіків – бути захисником.

Очільник району Володимир Попов звернувся до педагогічного колективу загальноосвітнього закладу зі словами подяки за те, що вони виховують у дітей почуття патріотизму до свого народу, до рідної землі, шанобливого ставлення до пам'яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни.