ЯКУБОВСЬКИЙ Антон Мар’янович

8 червня на 58 році життя перестало битися серце військового комісара, полковника Антона Мар’яновича Якубовського. У нашому районі добре знали цю прекрасну людину, досвідченого керівника, патріота України, захисника Вітчизни, люблячого чоловіка, батька і дідуся.

А.М. Якубовський народився 21 лютого 1961 року у місті Заметчине Пензенської області, де проживали тоді його батьки. Потім родина повернулася в Україну. У 1978 році А.М. Якубовський закінчив Кременчуківську середню школу у Красилівському районі Хмельницької області. Вирішив стати курсантом.   Закінчив Сумське вище командне артилерійське училище. Із 1982 року – служба у Збройних Силах: командир взводу, начальник розвідки дивізіону, командир артилерійської батареї, начальник штабу артдивізіону, командир артдивізіону, заступник командира протитанкового артполку, начальник артилерійської бази. А.М. Якубовський – учасник бойових дій на території Афганістану. У 2004 році офіцер був звільнений у запас.

 

У Запоріжжі працював на керівних посадах у ВАТ «Український графіт», ВАТ «Електрозавод», ПАТ «Укртелеком». У 2014 році А.М. Якубовський був мобілізований на військову службу у Збройні Сили України. Учасник бойових дій у зоні АТО. Полковник А.М. Якубовський командував гаубичним артилерійським дивізіоном. У 2015 році офіцера звільнили в запас. У квітні 2016 році він  уклав контракт і знову почав служити у Збройних Силах. Антон Мар’янович був призначений військовим комісаром нашого об’єднаного військового комісаріату.

Військовий комісар полковник А.М. Якубовський сумлінно виконував свої службові обов’язки. Йому були притаманні такі риси характеру : самовідданість, працелюбство, високий професіоналізм. Офіцер користувався авторитетом і повагою серед керівників підприємств, організацій й установ, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, учасників бойових дій, воїнів запасу, багатьох жителів нашого району.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і колегам покійного. Хай наша  запорізька земля буде йому пухом. Світлу пам’ять про Антона Мар’яновича Якубовського справедливого і мудрого наставника та  керівника, бойового офіцера, товариську і чуйну людину, ми назавжди збережемо у своїх серцях.

Районна рада.

Районна державна адміністрація.