новини 13.06.2018

Веселі канікули

Достигає жито,  соняшник цвіте. 
Кобзарює літо, літо золоте.  
Всі пісні у нього на веселий лад, 
Бо у літа того тисячі принад.

 

Літо найулюбленіша пора року всіх дітей. Літні канікули – пора нових вражень, знайомств і відкриттів. Всім хочеться, щоб канікули пройшли весело, цікаво, незвично. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, весело, а головне – корисно провести свій літній відпочинок. Не стала винятком і Розівська центральна районна бібліотека. Проводячи канікули в бібліотеці, діти отримують позитивні емоції від зустрічей з добре знайомими і новими літературними героями.

Вони поліпшать навички спілкування, розвинуть інтелектуальні та творчі здібності, поповнять багаж необхідних знань.

Перед нами гостростоїтьпитання - як зробитибібліотекунеобхідною і привабливою для юнихчитачіввлітню пору, як залучитинайбільшукількістьдітей до читання. У зв’язку з цимізнастаннямлітніхканікул у центральнійрайоннійбібліотецісекторіобслуговуваннячитачів-дітей (завідувачВільчак Л.П) проводятьсяігри на свіжомуповітрі, літературнівікторини, голоснічитання, майстеркласи та інше.

Особливо подобаєтьсядітямграбібліоквест «пошук»- цеінтерактивнапригодницькаграучасникиякоїпересуваються пунктами, знаходять і виконуютьзавдання, долаютьперешкоди та досягнувши фінішуотримують приз.Такождітиприймають участь у фотоконкурсі «Рідний край у об’єктивіфотоапарату, щасливімитідитинства». Дітизніматимуть все самецікаве, незвичайне та красиве. Підсумки конкурсу будутьпідведенні у серпні шляхом голосуваннячитачівбібліотеки.

Розівська центральна районна бібліотеказапрошуєхлопчиків і дівчаток    взяти участь у програмілітніхчитань «Літо з гарною книгою».  Протягомлітньогоперіоду  в бібліотецівизможете  гарновідпочитивідправитися в захоплюючуподорож  по  сторінкахулюблених книг, прочитатияскраві  дитячіжурнали та газети,  пограти в пізнавальніігри, виготовлятиіграшки, малювати   тощо.   Прибібліотеціпрацює «Книжковалікарня», де визможетедопомогти  ремонтуватипошкоджені книжки та журнали. А яке літо без ігор? В нашій бібліотеці на вас чекають ігри, конкурси малюнків, майстер-класи  з ліплення та малювання. Наша мета - показати дітям, що бібліотека не тільки «дім» книг, але  і територія захоплюючих і  веселих «подорожей». Чекаємо зустрічі з Вами.