новини 05.09.2018

05.09.2018 з робочою поїздкою до Розівського району завітав голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль . У заходах також взяли участь керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко, заступник начальника Служби з експлуатаційного утримання автодоріг в Запорізькій області Михайло Прохоров, голова Розівської районної державної адміністрації Володимир Ревут, перший заступник голови РДА Валерій Філіпович.

Розпочав свій візит до району голова облдержадміністрації з огляду об’єкту виконання дорожніх робіт на дорозі О080925 Комиш-Зоря–Кузнецівка–Зачатівка (ділянка дороги Розівка–Азов).

Також Костянтин Бриль відвідав Розівську ЗОШ №1, де проведено капітальний ремонт будівлі та завітав до пекарні ТОВ «Прогрес», яка нещодавно почала працювати в смт. Розівка.

Голова ОДА здійснив прийом жителів району. Загалом з питаннями на прийом звернулося  5 громадян. Питання стосувалися: захисту прав, що були порушені при вирішенні питання  щодо поновлення договору оренди земельної ділянки; сприяння у вирішенні питання продовження оренди земельної ділянки; сприяння у вирішенні питання виділення земельної ділянки; зміни графіку роботи поштового відділення в с.Кузнецівка та введення ще однієї штатної одиниці; ліквідації дерев, що несуть загрозу  транспорту на автошляху с.Листвянка – смт Розівка»; ремонту мосту та відбійників на автошляху в с. Листвянка.

Згодом губернатор провів зустріч з адміністративно-господарським активом Розівського району, яку розпочав з нагородження найбільш шановних жителів району: відзнакою Президента України – медаллю «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції» нагороджено  Івана Кротінова – директора Розівської дослідної станції та Ярослава Пенгрина – генерального директора ТОВ «Прогрес»; за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Розівського району та з нагоди 65-річчя від дня народження, медаллю «За розвиток Запорізького краю», нагороджений Володимир Халімонов – директор ТОВ «Злагода»; за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Дня підприємця, грамотою Запорізької обласної державної адміністрації, нагороджений Сергій Мілік – директор ТОВ «Сонячне-2003»; за високий професіоналізм, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Розівського району Запорізької області грамотою Запорізької обласної державної адміністрації, нагороджений Ярослав Пенгрин – генеральний директор ТОВ «Прогрес».

Під час зустрічі Костянтин Бриль повідомив присутнім про існуючий стан дорожніх робіт та плани  проведення ремонтних дорожніх  робіт у Запорізькій області протягом 2018/2020 років. Очільник регіону наголосив на важливості якісного стану доріг саме для Розівського району, який на сьогодні входить в трійку районів області, дороги яких знаходяться в найбільш аварійному стані.

Серед ряду питань, які були розглянуті під час зустрічі, особливу увагу губернатором було приділено важливості завершення процесу децентралізації та створення об’єднаної територіальної громади на території Розівського району.  Наостанок керівник області відповів на питання присутніх.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області