новини 16.10.2018

Напередодні Дня захисника України, а саме 12.10.2018 року в Розівській районній бібліотеці та в Розівському районному краєзнавчому музею за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників АТО, жителів Розівського району відбулась презентація брошури «Весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя» (Спогади українських бійців).

Однією із недостатньо вивчених сторінок історії нашого краю є події доби Української революції, а саме боротьба за місто Олександрівськ під час наступу українських військ весною 1918 року та перебування на Запоріжжі січових стрільців. Про ці далекі події йдеться у брошурі «Весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя» (Спогади українських бійців). Присутні ознайомилися з правдивими історичними фактами, які відображені у спогадах українських бійців. Всі ці тексти об’єднані спільним духом героїчної епохи і щирим захопленням від перебування на славній українській землі.

До уваги користувачів в Розівській районній бібліотеці була оформлена виставка «Українська весна 1918 року: боротьба за місто Олександрівськ».