новини 17.10.2018

На виконання Закону України «Про правовий статус та вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті», у Розівському районному краєзнавчому музеї 12.10.2018 року відкрилася виставка про антинацистський та антирадянський спротив ОУН та УПА. на 24 інформаційно-просвітницьких стендах у фотографіях, документах, картах та інфографіках розповідається про героїчну сторінку національно-визвольної боротьби українського народу, протистояння Організації українських націоналістів та української повстанської армії з нацистським і комуністичним тоталітарними режимами під час Другої світової війни та повоєнний час.

Така просвітницька подія підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та орієнтована на донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської та студентської молоді, фактів із історії про антинацистську та антикомуністичну боротьбу УПА під час Другої світової війни.

Презентація виставки проходила за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, депутатів місцевих рад, учасників Антитерористичної операції, волонтерів та жителів району.

З унікальними історичними матеріалами виставки присутніх ознайомила директор Розівського краєзнавчого музею Оксана Подпрятова.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, що діятиме до 21 жовтня 2018 року (включно).