новини 23.11.2018

Шановні земляки!

В останню суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору 1932-1933рр. У цей скорботний день ми найчастіше згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид проти українського народу.

Голодомор – це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощений злочин.

         Український народ пережив це страхіття і вижив, здобув державну незалежність і впевнено утверджує себе на світовій арені.

          24 листопада 2018 року о 16.00 запрошуємо всіх бажаючих  на мітинг-реквієм   «Україна пам’ятає. Світ визнає», який відбудеться біля пам’ятного знаку жертвам голодомору,  та   приєднатися  до міжнародної акції «Запали свічку» – вшановуючи  хвилиною мовчання пам’ять  усіх тих, хто загинув і страждав під час голодоморів та політичних репресій. Ніхто не має права про це забувати, ніхто не має права змиритися з цим, чи бути осторонь цієї жахливої трагедії в історії нашого народу.

          Нехай пам’ять про усіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам мудрості і наснаги для зміцнення власної держави на власній землі.

                                                                       Перший заступник голови

                                                                       Розівської районної

                                                                       державної  адміністрації  

                                                                       Філіпович В.В.

 

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області