новини 30.11.2018

30 листопада 2018 року голова райдержадміністрації Володимир Ревут провів нараду з  селищним, сільськими головами, керівниками підприємств району та за участю начальника Розівського РВ УМВС України в Запорізькій області і представника Більмацько-Розівського об’єднаного районного військового комісаріату. Під час наради розглянуто та обговорено питання щодо введення військового стану на території Запорізької області. Володимир Федорович запевнив присутніх що ситуація в районі контролюється, підприємства працюють в звичному режимі і підстав для паніки не має.

Також голова довів до відома, що після введення воєнного стану, права і свободи цивільного населення обмежено не буде, не планується ніяких заходів з конфіскації автотранспорту та іншої власності, примусової трудової повинності, не буде ніяких обмежень для громадян щодо поїздок за кордон. На сьогодні відповідними структурами проводяться роботи з уточнення мобілізаційного резерву, оповіщення резервістів першої черги.

Головою районної державної адміністрації за результатами розгляду питань порядку денного надано посадовим особам ряд оперативних доручень.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області