новини 03.12.2018

Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю щорічно відзначають 03 грудня. Це  справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед даною категорією людей, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Особи з інвалідністю - це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Одним з найперших помічників є Фонд соціального страхування України.

Одним із основних напрямків роботи Фонду є турбота про  людей, які внаслідок  отриманих ними на виробництві травм або професійних захворювань стали особами з інвалідністю.

Більмацькимвідділенням управління виконавчої дирекції  Фонду України у Запорізькій області обслуговуються 135осіб з інвалідністю у зв»язку з нещасним випадком на виробництві та отриманним професійним захворюванням.

Надолюлюдей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм − взірець для інших.

Для виживання їм не потрібно щось особливе, лише елементарне − можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Переймаючисьбуденними проблемами, ми повиннізамислитися над непростою долею людей з вадамиздоров'я і не тільки у день 3 грудня, а йпротягомцілого року не забувати про те, щопоруч з нами живутьлюди з інвалідністю, і вони потребуютьдопомоги і уваги. Захищаючигідністьлюдей з інвалідністю  ми захищаємосвоєлюдськеобличчя. Інвалідність − це невирок. Ці людиможуть бути і стаютьповноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

ТожхочетьсяпобажатиВам сил і здоров’я, засобів і успіху, витримки, мужності, оптимізму, можливостівтілитивашіплани та задуми.

 

Марина Цис

начальник Більмацького відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області