новини 14.02.2019

Про Програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

У рамках реалізації Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», з 01.02.2019 розпочато прийом концепцій грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу; заявки на отримання майбутніх грантів стосуватимуться додаткових областей. В рамках цього РПЗ-2019 діяльність грантоотримувачів повинна зосереджуватися в наступних областях України: Дніпропетровській області та Запорізькій області.

Програма КЕУ продовжуватиме приймати концепції грантових проектів до 29.02.2019 року або допоки будуть наявні кошти.

Детальна інформація щодо Програми КЕУ та умов участі наведена на сайті «Громадський простір» у розділі «Конкурси» (за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-usaid-keu-konkurentospromozhnist-msp)