новини 12.04.2019

12 квітня поточного року в приміщенні районної ради відбулося засідання Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування та регіонального розвитку при голові районної ради.

Засідання провів голова Розівської районної ради О.Мальований. В роботі Консультативно-дорадчої ради взяли участьголова Розівської районної державної адміністрації В.Ревут, начальник управління фінансівРозівської районної державної адміністрації  О.Тислицька, начальник управління соціального захисту населення Розівської районної державної адміністрації Н.Гусева, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту населення Розівської районної державної адміністрації – головний архітектор району С.Кох, голова профільної депутатської комісіїРозівської районної ради Н.Будник, керуючий справами виконавчого апарату Розівської районної ради Н.Брицька, селищний та сільські голови, секретарі рад.

В ході засідання були розглянуті такі питання:

- Про механізм та етапи монетизації субсидій у 2019 році;

- Про особливості реалізації районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Сільське подвір’я»;

- Про затвердження плану роботи Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування та регіонального розвитку при голові районної ради на 2019 рік.

По першому питанню  заслухали  Н. Гусєву -начальника управління соціального захисту населення Розівської районної державної адміністрації, яка зазначила, що проведення монетизації субсидій у 2019 році заплановано в три етапи. Станом на 10.04.2019 рік до управління надійшло 808 звернень від громадян щодо призначення субсидії. Також наголосила, що житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива надається один раз на рік за зверненням громадян та виплачується готівкою у відділеннях поштового зв»язку.Для поліпшення якості обслуговування громадян протягом 2019 року «мобільним соціальним офісом» проведено 3 виїзних прийомів громадян до Новозлатопільської, Солодководненської та Зорянської сільських рад, під час роботи яких прийнято 63 громадянина. В подальшому виїзні прийоми будуть проведені управлінням на території інших сільських рад.Значну допомогу в роботі структурного підрозділу надають працівники органів місцевого самоврядування.

За тісну співпрацю та своєчасну допомогу мешканцям сіл Новозлатопіль, Маринопіль, Зеленопіль керівник управління подякувала Новозлатопільськомусільскому голові С.Ремизі.

За підсумками  обговорення даного питання було вирішено рекомендувати  сільським головам постійно сприяти організації прийняття документів від сільського населення (заяв та декларацій про призначення житлових субсидій) та їх передачі до  управління соціального захисту населення райдержадміністрації для проведення розрахунків житлових субсидій.

Також присутні детально обговорили питання про особливості реалізації районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Сільське подвір’я».Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту населення Розівської районної державної адміністраціїС.Кох звернув увагу присутніх на забезпечення дійсно реальної допомоги сільським мешканцям (у т.ч. мешканцям населених пунктів до сільської місцевості тощо) у розв»язанні їх житлово-побутовихта інших нагальних проблем завдяки функціонуванню цієї програми.

Наприкінці засідання присутні прийняли план роботи Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування та регіонального розвитку при голові районної ради на 2019 рік.

По всім питанням порядку денного були прийняті рішення, які в установлені строки будуть надіслані виконавцям.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області