новини 20.05.2019

Профілактичний рейд

З метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та з метою запобігання  проявів негативної поведінки дітей в літній період, недопущення скоєння ними,  злочинів начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділу поліції Недоступ А., здійснено робочий виїзд територією смт Розівка, с. Першотравневе, с. Зоряне.

З дітьми та їх батьками було проведено профілактичну роботу, щодо відповідального батьківства та посиленого догляду за дітьми в період літніх канікул. Батькам роз’яснено діюче законодавство України з питань належного виконання батьківських обов’язків та попереджено про наслідки їх невиконання. Під час рейду родинам надана  допомога з проблемних питань. Складено акти обстеження умов проживання.

Вкотре батькам було наголошено, що кожен з них несе особисту відповідальність за виховання дитини, її фізичний і духовний розвиток, оздоровлення, організацію дозвілля, навчання, забезпечення необхідного харчування, медичного догляду та інше.

За підсумками рейду було складено на матір протокол про  притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області