новини 31.05.2019

Спільний профілактичний рейд

З метою запобігання дитячій бездоглядності, попередження раннього соціального сирітства постійно здійснюється контроль за умовами утримання та виховання дітей за місцем їх проживання шляхом обстеження під час відвідувань та проведення профілактичних рейдів, в яких беруть участь співробітники  національної поліції, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На цьому тижні працівниками служби у справах дітей  Журавель А., Жиєнко А., спільно з інспектором  ЮП СП Недоступ А., фахівцем РЦСССДМ Нікітіним С. проведено  рейд по території с. Азов, с. Антонівка по сім'ям, які опинилися в складних життєвих умовах.  Виконуючі доручення судді Розівського районного суду, проведено обстеження умов проживання матері, щодо якої вирішується питання про позбавлення батьківських прав та створення нею належних умов проживання для малолітніх дітей, які перебувають в дитячому закладі. Результат обстеження негативний.

По результатам рейду складено акти обстеження. За неналежне виконання своїх обов'язків  на матір  складено протокол про адміністративне правопорушення, згідно статті 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення.