новини 21.06.2019

Був літній день, червневий день погожий,

Був ясен світ, і мирний труд спокійний,

І от біда – нечувана, страшна,

Вірвався зойк розпачливий – війна….

 

21 червняз нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, в смт. Розівка біля Братської могили воїнам – визволителям, відбувся мітинг «Пронизує пам’ять скорбота прощання». У мітингу прийняли участь: голова Розівської райдержадміністрації Ревут В.Ф., перший заступник голови райдержадміністрації Філіпович В.В., заступник голови РДА Денисенко С.В., голова районної організації ветеранів Проценко Т.О., представники органів місцевого самоврядування, організацій, підприємств.

Під час мітингу, голова райдержадміністрації, виступив перед громадськістю з промовою, в якій нагадав про подвиги наших земляків, про жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу землю, про наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Пам'ять про ті буремні події житиме вічно. Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими від рук безжального ворога, вшановуємо героїв-визволителів, дякуємо їм за те, що врятували світ від фашизму, згадуємо всіх, хто не скорився і переміг.

Вічна пам'ять загиблим! Честь і слава живим героям!