новини 02.08.2019

Профілактичний рейд

02.08.2019 начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко О., інспектором поліції Білодід С., був здійснений рейд по території сіл Азов, Антонівка, Луганське, по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Мета рейду – контроль та перевірка умов проживання дітей, проведення профілактичної роботи з батьками щодо вживання алкогольних напоїв, щодо умов проживання і виховання дітей.

Нажаль, не всі батьки готові йти на контакт та співпрацювати. Громадянка К. вела себе занадто агресивно та неадекватно, кричала, ображала та виганяла працівника служби, навіть двічі кидалась та штовхала. До будинку та до дітей не підпустила. Як результат, органом опіки та піклування на неї складено протокол про адміністративне правопорушення по ч. 50 ст. 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Батькам вкотре роз’яснено діюче законодавство України з питань виконання батьківських обов’язків і попереджено про наслідки їх невиконання та наголошено, що кожен з них несе особисту відповідальність за виховання дитини, її фізичний і духовний розвиток, оздоровлення, організацію дозвілля, навчання, забезпечення необхідного харчування, медичного догляду та інше.