новини 05.08.2019

05.08.2019 відбувся спільний рейд по смт Розівка, с. Першотравневе, в якому прийняли участь начальник служби у справах дітей Журавель А., головний спеціаліст служби у справах дітей Жиєнко А., інспектор ювенальної превенції відділення поліції Сидоренко О., старший дільничний інспектор поліції Білодід С.

В ході заходу були здійснені перевірки житлово-побутових умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Складні життєві обставини, в яких опинились діти, виникли в зв’язку з тим, що їх батьки довгий час нехтували своїми батьківськими обов’язками та зловживали алкогольними напоями.

При візиті до сім'ї громадянки Г., яка має 4 дітей, на членів комісії чекало розчарування. Мати з подругою вживала алкоголь, що підтверджено висновком із медичного закладу про наявність алкогольного сп’яніння (3,1 проміле). Умови проживання дітей незадовільні, на підлозі сміття, дитячі речі брудні, оселя потребує ремонту.

За підсумками рейду було надано рекомендації щодо усунення недоліків та складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 184 про неналежне виконання батьківських обов’язків.