новини 12.08.2019

 

На минулому тижні начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко О., старшим дільничним інспектором поліції Білодід С., був здійснений рейд на території с. Святотроїцьке по сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

В сім’ї Г. виявлено, що дитина була вдома разом з дідом, матері вдома не було. Дід, з ознаками алкогольного сп’яніння, на контакт з членами комісії не йшов та чинив перешкоди щодо здійснення контролю за умовами проживання малолітньої. Зусиллями перемов, членам комісії все-таки вдалось зайти до оселі та провести обстеження умов проживання малолітньої дитини. Виявлено незадовільні матеріально-побутові умови проживання (сміття, брудні речі, сморід, потреба в ремонті).

З матір’ю неодноразово проводилась робота щодо профілактики зловживання алкогольними напоями та виконання батьківських обов’язків.

За результатами відвідування на матір Т. складено протокол про адміністративне правопорушення за неналежне виконання своїх обов'язків згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.