новини 29.08.2019

Оздоровлення дітей Розівського району

Літнє оздоровлення та відпочинок – це період реабілітації дітей після напруженої праці під час навчального року, а також одна з передумов забезпечення здоров'я підростаючого покоління, сприятливий період для розвитку творчого потенціалу дітей, залучення їх до фізичної культури, спорту, зняття накопиченої за рік напруги.

З початку 2019 року проводиться оздоровча кампанія в Розівському районі Запорізької області, а саме здійснено направлення  на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  до ДП «УДЦ» «Молода гвардія» (путівки закуплені за державний бюджет) - 1 особа (категорії – дитина позбавлена батьківського піклування), до ДПУ «МДЦ «Артек» (путівки закуплені за державний бюджет) – 4 особи (категорії – дитина позбавлена батьківського піклування, багатодітна родина).  Ці дитячі заклади приймають на оздоровлення та відпочинок дітей круглий рік. До дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел» (путівки закуплені за обласний бюджет) – 9 осіб та 12 осіб (путівки закуплені за районний  бюджет),(категорії – дитина сирота, малозабезпечена родина, багатодітна родина, працівник агропромислового комплексу, ВПО, дитина перебуває на диспансерному обліку, талановита та обдарована дитина-відмінник навчання), до ДЗОВ «Лісова пісня»  (путівки закуплені за обласний бюджет) – 2 особи (категорії - талановита та обдарована дитина-відмінник навчання).

На виконання Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної  політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.04.2017 № 16 на оздоровлення та відпочинок дітей з місцевого бюджету виділено 160 000  грн. 00 коп., а саме на путівки 126 000 грн. 00 коп. та перевезення 21 456 грн. 00 коп.