новини 09.09.2019

Профілактичний рейд «Урок»

На виконання вимог ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», в рамках профілактичного заходу “Урок”, 06.09.2019 відбувся спільний профілактичний рейд по смт Розівка, в якому прийняли участь начальник служби у справах дітей Журавель А., головний спеціаліст служби у справах дітей Жиєнко А., інспектор ювенальної превенції відділення поліції Сидоренко О., старший дільничний інспектор поліції Білодід С,  з метою перевірки підготовки дітей до нового навчального року, забезпечення одягом, книжками, канцелярським приладдям, перевірки наявності місця для навчання, сну та відпочинку, перевірки умов проживання та виховання дітей, їх соціального захисту. Під час рейду відвідувалися сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах, сім’ї.

У вихованні дітей були виявлені недоліки, з батьками проведено профілактичну роботу щодо їх батьківських обов’язків та 2-х матерів запрошено на засідання комісії для проведення з ними комплексної роботи.

В ході рейду була виявлена нова, молода родина з двома дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, в якій батьками не створено належних умов проживання для малолітніх дітей.