новини 11.09.2019

09 вересня поточного року відбулася сорок шоста позачергова сесія Розівської районної ради сьомого скликання під керівництвом голови Розівської районної ради Запорізької області Олександра Мальованого.

В роботі сесії взяли участь голова Розівської районної державної адміністрації В.Ревут, перший заступник голови Розівської районної державної адміністрації В. Філіпович, керівники комунальних установ району, працівники виконавчого апарату районної ради, заступник селищного   голови.

На початку сесії голова районної ради надав слово для виступу голові Розівської районної виборчої комісії Запорізької області Тетяні Шатан, яка ознайомила депутатів з постановою Розівської районної виборчої комісії Розівського району Запорізької області №4 від 06.09.2019 про обрання депутатів Розівської районної ради сьомого скликання.

Після чого депутати районної ради заслухали проект рішення про визнання повноважень депутатів Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання та шляхом голосування підтримали його. Таким чином до складу депутатів Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання   увійшли: від Розівської районної в Запорізькій області політичної партії «НАШ КРАЙ» Комар Оксана Леонідівна, Миздрикова Ганна Григорівна, Шадрін Василь Євгенович; від Розівської районної в Запорізькій області політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Фомич Надія Михайлівна, від Розівської районної в Запорізькій області політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Кралєв Сергій Васильович.

Голова районної ради привітав новобраних депутатів районної ради сьомого скликання, що увійшли до основного складу депутатського корпусу  та побажав плідної праці на благо громади району.

Далі згідно черги денної депутати обговорили такі питання: про утворення постійних комісій Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання; про обрання постійних комісій Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання та обрання їх голів; про затвердження Положення про постійні комісії Розівської районної ради Запорізької області в новій редакції; про внесення змін до рішення районної ради від 30.11.2015 №4 «Про утворення Президії Розівської районної ради Запорізької області; про затвердження списку присяжних для Розівського районного суду Запорізької області; про внесення змін до рішення районної ради від 11.05.2019 №8; про затвердження розпорядження голови районної ради від 01.07.2019 №34-р; про внесення змін до рішення Розівської районної ради Запорізької області від 23.03.2018 №9.

З усіх питань черги денної були прийняті відповідні рішення.

                                                                       

Виконавчий апарат районної ради