новини 27.09.2019

Родина - найкращий подарунок

Мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, встановлений Указом Президента України від 27 листопада 2008 року № 1088/2008 “Про День усиновлення”, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення та враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї.

У цей день ми вітаємо тих донечок і синочків, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і два, і п’ятнадцять, і навіть за тридцять — але це завжди їх свято. Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато-багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння. Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин в районі, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця. Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя.

Тож небайдужих та бажаючих мати повну родину закликаємо звертатися до служби у справах дітей Розівської райдержадміністрації за адресою: Розівський район, смт Розівка, вул. Центральна, 104, тел. 97355.