новини 01.10.2019

І знову перевірки

01.10.2019 начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко О., дільничним офіцером поліції Іщенко І., був здійснений рейд по території сіл Вишнювате та Луганське по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Нажаль, не всі батьки та опікуни готові йти на контакт та співпрацювати. Громадянка Л. знаходилась в стані алкогольного сп’яніння. Вела себе занадто агресивно та неадекватно, до будинку не допустила. Як результат, службою у справах дітей на неї складено протокол про адміністративне правопорушення по ч. 50 ст. 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За неналежне виконання обов’язків опікуна на громадянку С. складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Батькам, опікунам вкотре роз’яснено діюче законодавство України з питань виконання батьківських обов’язків і попереджено про наслідки їх невиконання та наголошено, що кожен з них несе особисту відповідальність за виховання дитини, її фізичний і духовний розвиток, оздоровлення, організацію дозвілля, навчання, забезпечення необхідного харчування, медичного догляду та інше.