новини 03.10.2019

У прекрасну пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День працівників освіти. Для кожного педагога, який сіє в дитячі душі мудре, добре, вічне, дарує їм свою любов, навчає милосердю, цей день є особливим. 

З цієї нагоди, 3 жовтня, в залі районного центру культури та дозвілля відбувся урочистий захід, який зібрав працівників освітянської галузі Розівського району. З професійним святом їх привітали  заступник голови  райдержадміністрації Сергій Денисенко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталя Брицька, в.о. завідувача сектору з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Монна Лазаренко. У цей день кращих педагогів району також було відзначено  грамотами та подяками Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради, сектору з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Справжнім подарунком для всіх вчителів став святковий концерт, який підготували художні колективи району. Теплі віршовані рядки та яскраві музичні та хореографічні  номери створили атмосферу радості, затишку і душевності.