новини 07.10.2019

Безвідповідальність батьків

02.10.2019 начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко О., був здійснений рейд по території села Антонівка та смт Розівка, по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Протягом певного періоду службою у справах дітей велась робота з громадянкою К., яка створює перешкоди для спілкування дитини з батьком та не виконує рішення органу опіки та піклування. Знову громадянка К. не пустила до оселі представників служби у справах дітей, поліції та батька, зачинившись у хаті.

Органом опіки та піклування на громадянку К. складено протокол про адміністративне правопорушення по ч. 5  ст. 184 КУпАП.

При проведенні рейду по сім’ям, які мешкають на території смт Розівка, виявлено безвідповідальне виконання батьківських обов’язків. В будинках бруд, оселі не прибрані, залишки їжі розкидані на підлозі, діти одягнені у брудні речі, з педикульозом. Батьки зловживають алкогольними напоями. Діти мають пропуски навчальних закладів без поважних причин.

Службою у справах дітей направлено клопотання до поліції щодо притягнення батьків Г., С., М. за неналежне виконання своїх обов’язків згідно ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Кожній родині було зроблено зауваження, з батьками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, було проведено профілактичну роботу, роз’яснено обов’язки по вихованню дітей, вказано на виявлені недоліки та надано рекомендації щодо усунення недоліків.