новини 06.12.2019

Результати рейду

Начальником служби у справах дітей Журавель Альоною, головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко Анною, інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко Оленою, інспекторами Розівського відділення поліції Іщенком Іваном, Пономарьовим Олексієм був здійснений рейд по територіям с. Солодководнє, с. Кобильне та смт Розівка по сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Проведено зустріч із учнями Солодководненського навчально-виховного комплексу. Проведено роботу з директором НВК Жилою Вадимом для виявлення проблемних питань щодо виховання та навчання дітей.

Проведено зустріч з виконуючою обов’язки старости Солодководненського старостинського округу Розівської селищної ради Клименко Наталею для вивчення ситуації щодо виконання батьківських обов’язків батьками.

У ході рейду на території смт Розівка виявлено нову родину, в якій виховуються 4 дітей, які переїхали із Більмацького району та ще не мають постійного місця проживання.

Проведено профілактичну роботу з батьками, щодо виконання ними їх обов’язків по вихованню дітей і попереджено про наслідки їх невиконання та наголошено, що кожен з них несе особисту відповідальність за виховання дітей, їх фізичний, духовний розвиток, оздоровлення, організацію дозвілля, навчання.

За підсумками рейду було надано рекомендації щодо усунення недоліків та складено акти обстеження умов проживання дітей.