новини 10.12.2019

Комісія

10.12.2019 року в приміщенні Розівської райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Денисенка С.В. проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. У засіданні комісії взяли участь члени комісії та голова ОТГ.

На засідання комісії було запрошено родини, які опинилися в складних життєвих обставинах та батько новонародженої дитини.

Були розглянуті питання неналежного виконання батьками своїх обов’язків у вихованню дітей. Одним з найважчих було питання визначення подальшої долі новонародженої дитини.

На протязі певного періоду служба у справах дітей проводила роботу з матір’ю, яка неналежним чином виконує свої обов’язки по вихованню дітей. Двічі горе-матір було позбавлено батьківських прав по відношенню до 5-х дітей. За рішенням комісії родині надано останній шанс на виправлення і дитину залишено з батьками. Сім’ю поставлено під особливий контроль з боку відповідних служб району.

При розгляді питання щодо неналежного виконання своїх батьківських обов’язків батьками М. та С. у вихованні дітей, родинам надано терміни  на усунення встановлених недоліків.

У разі невиконання батьками своїх обов’язків, їх буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.

Всі питання засідання порядку денного було розглянуто. За результатами засідання прийняті рішення та надані доручення.