новини 18.12.2019

Рейд

23.12.2019 року начальником служби у справах дітей Журавель Альоною, головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко Анною, інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко Оленою, інспекторами Розівського відділення поліції Іщенком Іваном, Пономарьовим Олексієм був здійснений рейд по територіям с. Вишнювате, с. Луганське, с. Азов, с. Листвянка та смт Розівка по сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах. У ході рейду було охоплено 20 дітей.

Проведено зустріч із учнями Азовської ЗОШ. З дітьми, які схильні до правопорушень, проведено профілактичну роботу.

Проведено профілактичну роботу з батьками, щодо виконання ними їх обов’язків по вихованню дітей і попереджено про наслідки їх невиконання.

Працівники відділення поліції привітали малолітніх дітей солодкими подарунками з наступаючим святом. 

У ході рейду на території с. Луганське виявлено нову родину, де в незадовільних умовах проживає троє малолітніх дітей. Батько родини К. був у стані алкогольного сп’яніння, вів себе неадекватно та занадто агресивно, чинив перешкоди щодо здійснення контролю за умовами проживання дітей.

За підсумками рейду було надано рекомендації щодо усунення недоліків та складено акти обстеження умов проживання дітей. Готується клопотання служби у справах дітей до відділу поліції щодо притягнення батька К. до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.